#1 2007-09-14 19:46:09

Hera

Administrator

Zarejestrowany: 2007-09-14
Posty: 253
Punktów :   

Horoskop (ze starego forum)

Hera

Wysłany: 09 Sty 2007 01:47 pm      

coś ciekawego w horoskopie wyczytaliście  ?   :wink:

        
siara
   
Zaciekawiła mnie ta koncepcja... wlazłem i czytam...
Nuda! Więc biorę sexhoroskop...

"Panny są z natury nieśmiałe i skromne. Nawet jeśli marzą o namiętnych romansach, to nawet przed przed sobą rzadko się do tego przyznają. Nie narzucają się ludziom i nie umieją być przebojowe. "

"Panny nie mogą kochać się w miejscu przypadkowym."

"Najbezpieczniej Panny czują się z innymi przedstawicielami znaków ziemskich: rozkosznym Bykiem i taktownym Koziorożcem. Tworzą z nimi stałe i długoletnie związki, oparte na zaufaniu i wspólnych pasjach."

Słowa prawdy nie wyczytałem tak na prawdę! Jak w to wierzyć? 
I dlaczego nie piszą horoskopów dla facetów?

                
Hera   

Mój horoskop na dzisiaj:D
"Atmosfera między wami może się teraz pogorszyć, na szczęście to przejściowe kłopoty. Pomyśl, dlaczego ostatnio między wami tak często zdarzają się te nieporozumienia. Chyba powinniście szczerze porozmawiać, bo obrażanie się i tzw. ciche dni nie mają większego sensu. Jeśli będziesz zdawać się wyłącznie na domyślność partnera, możesz popełnić życiowy błąd." Wolę w to nie wierzyć...

Wiosenny horoskop erotyczny:

Potrzebujesz szczypty perwersji

Targają wami sprzeczne siły. Im szybciej to zrozumiecie, tym łatwiej dopłyniecie do stałego lądu, czyli osiągniecie spełnienie. Wydaje ci się, że każdy partner potrafi zgrać swoje erotyczne oczekiwania z twoimi i bez większego namysłu wybierasz tego, który pięknie mówi o miłości. Tymczasem w sypialni - pośród płatków róż, tomików poezji i zapalonych świec - nie dostajesz od ukochanego tego, czego szukasz. W istocie bowiem potrzebny ci partner, który zlekceważy twój estetyczny smak i zaproponuje nieco wyuzdane igraszki. Tylko ostry, pozbawiony ozdobników seks jest tym, co może cię zadowolić. Najwrażliwszą częścią twego ciała są pośladki. Gdy partner ich dotyka, zwłaszcza w tańcu, bardzo cię tym podnieca.
      Kurwa
a teraz :
Kochankowie dla Ciebie
Rak - będzie wiedział, co zrobić, by obejrzenie filmu dla dorosłych wywołało w tobie erotyczne dreszcze.
Skorpion - dzieki temperamentowi wskaże ci właściwy rodzaj pieszczot. Zrozumiesz, że to jest partner z twoich seksualnych snów.
Ryby - obydwoje lubicie wysmakowaną scenerię. To może zapewnić niezbyt burzliwe, ale ekscytujące doznania.

Unikaj
Lwa, Strzelca i Wodnika. Nie może ci się z nim zdarzyć nic rewelacyjnego.

No comment 
niestety nie moge skopiować temperamenty, wrażliwości etc

        
Hera
   
siara napisał:
Słowa prawdy nie wyczytałem tak na prawdę! Jak w to wierzyć? 


Siara ja Ci zaraz znajde dobry Horoskopik   Cytat:
I dlaczego nie piszą horoskopów dla facetów?


Jak nie?! Jak tak!  a poza tym często horoskopy są ogólne 
p.s
Ja też nie uważam, ażebym potrzebowała perwerchy  - to co do tej prawdy zawartej w horoskopach 

Dla SIARY --->
W sypialni ulegasz i godzisz się na wszystko

Nie posyłacie partnerom znaczących spojrzeń, nie zakładacie prowokacyjnie nogi na nogę. Ale dla wybranych partnerów gotowi jesteście na każde szaleństwo, chociaż wolisz, aby to druga strona je zainicjowała. Lubisz wspólne kąpiele w wannie pełnej piany. Potrafisz je tak wyreżyserować, że stają się wyrafinowanym, erotycznym rytuałem. Czasami, na skutek morałów prawionych ci w dzieciństwie, miewasz poczucie winy. Partner, który wymierzy ci za to klapsa, może być zaskoczony jego terapeutycznym efektem. Chętnie bowiem podporządkowujecie się rządom silnej ręki. Przekonani do uległości, przestajecie poddawać seks krytyce i odkrywacie drogę do pełnej rozkoszy. Najwrażliwszy na pieszczoty jest twój brzuch, chociaż rzadko prosisz o rozbudzanie tego miejsca.

Kochankowie dla Ciebie
Bliźnięta - ten partner wprowadzi dużo urozmaicenia do seksu. Będziecie wspaniałymi kochankami.
Lew - tworzycie układ niemal doskonały. Twoja skłonność do seksualnego niewolnictwa bardzo mu odpowiada.
Ryby - kochanek zrobi wszystko, by tobie było dobrze. Zanurzysz się więc w oceanie rozkoszy po samą szyję.

Unikaj
Barana, Raka oraz Wodnika. Nie macie sobie nic do zaoferowania.

p.s 2
Ja nie wiem co jest grane  ale każdy ma unikac tych cholernych wodników  a wodniki przecież fajne są

            
siara

Zgadzam się - wodniki fajne!

           
Seiren

Możecie mnie wykląć, ale wodniki wcale nie są fajne

                    
Hera

zostałaś wyklęta!

           
siara

potwierdzam!

                    
Seiren   

Ojej. Tak mi przykro. Chciałabym jeszcze raz


jestem jednym z tych 6 miliardów ludzi nie ćpających, co nie znaczy że nienaćpanych...
http://solilokwium.w.interia.pl/Super1.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl