#1 2007-09-14 19:59:48

Hera

Administrator

Zarejestrowany: 2007-09-14
Posty: 253
Punktów :   

w pogoni za nonsensem...

siara

Czekam na przykłady idiotyzmu, bezsensowne zjawiska spotykane w życiu codziennym itd.

Np. dzisiaj o godzinie 18:15 (ciemno jak cholera, wiatr i deszcz) widziałem panią w okularach przeciwsłonecznych.

Wcześniej byliśmy z moją kobietą i jej koleżanką na pizzy. Podczas tej rozmowy dowiedziałem się, że Koleżanka mieszka w pokoju pow. 4 metrów kwadratowych, który kiedyś był garderobą - po krótce mówiąc po prostu rodzice ją w szafie trzymają... i dopiero od tygodnia ma światło.
                


Hera

siara napisał:
po krótce mówiąc po prostu rodzice ją w szafie trzymają... i dopiero od tygodnia ma światło.


o kurwa   

przykład idiotyzmu 
Jedziemy sobie z Paula tramwajem, nie rozglądamy się i wrzucamy na kolesia, który to jest zjebem:d nie widząc, że siedzi on w tramwaju całkiem blisko nas     


siara

byłem wczoraj na studniówce jednej...
ciekawe przeżycie... taka remizowa imprezka...

wogóle polonez na 10 par  dno - znaczy ładnie ale chujowo jest chyba nawet poloneza na studniówce nie zatańczyć...

dalej... żarcie - zimne... znaczy kotlety zimne...

najlepsze nadeszło wraz z zespołem... "bara bara bara rikitiki tak..." i wiele innych hitów dopełniło "świetności" tego wieczoru... NEVER EVER KURWA ŻADNYCH STUDNIÓWEK!!


siara

Moi sąsiedzi odśnieżyli balkon... chyba będą pranie wystawiać...

                

Hera      

Lol  a może stwierdzili, że zjebia snieg na dół  ??


jestem jednym z tych 6 miliardów ludzi nie ćpających, co nie znaczy że nienaćpanych...
http://solilokwium.w.interia.pl/Super1.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl